Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorna Hysa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
BIOGRAFIA: Lorna Hysa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtarja e re, pjesemarrese ne “X Factor” dhe ka vite që këndon live. Ka kryer studimet për informatikë-ekonomi. Në vitin 2012, Lorna Hysa merr pjesë në X Factor Albania 1. Në Nëntor 2014, Lorna merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Selfie" dhe tregon se e sheh festivalin si një mënyrë e mirë promovimi. “Teksti mund të merret si tekst i hapur sepse është edhe provokativ”- shprehet Lorna. Më datë 18 Shtator 2015, Lorna publikon v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lorna Hysa, Lorna

Komente 0