A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Aargau 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Lory B është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Lory B aka "Liridona Buqa" eshte lindur ne zvicer, por eshte nga Suhareka. Më datë 14 Tetor 2014, Lory B publikon videoklipin "A Je". Më datë 8 Tetor 2015, Lory B publikon videoklipin "Marre". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Getinjo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss. Më datë 24 Shkurt 2016, Lory B publikon videoklipin "Super Djal". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkru...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rod

Arian Gollopeni

Agon Latifi

Mevlud Rahimaj

John Tilio

Andi Qereti

Leonardo Gashi

Meli Sopa

Ardit Koduni

Gust Gjeci


Tags: Lory B, Lory

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019