A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lory - Simpati


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/09/2019

2019-09-08T13:00:13


"Simpati" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Lory.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Lory i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Albana Mesuli - Simpati

Simpati ti per te gjith je nje simpati po vec per mua je dashuri ylli dhe drita e syve tmi shpresa dhe endra ime je ti..
Cudi ajo qe ndodhi esht cudi qe u bashkuam ne te dy nuk ju besoja syve te mi se me te verete pran meje je ti.. se me te vertet pran meje je ti..

Ref 2x
Tash je i imi ti me ne fund te lutem mos ik ti asnjeher nga un se do te shkrihem nga dhimbja se te dua shum se do te digjem nga flaka pa ty smundem un..

Simpati ti per te gjith je nje simpati po vec per mua je dashuri, ylli dhe drita e syve tmi, shpresa dhe endra ime je ti...
Cudi ajo qe ndodhi esht cudi qe u bashkuam ne te dy nuk ju besoja syve te mi se me te vertet pran meje je ti...se me te vertet pran meje je ti..

Ref 2x
Tash je i imi ti me ne fund te lutem mos ik ti asnjeher nga un se do te shkrihem nga dhimbja se te dua shum se do te digjem nga flaka pa ty smundem un..

Duli - Simpati

Hajde qefin mos ma prish
Mos ma kthe pergjigjjen jo
Propozoj nje dashuri
N'fjalt e mija mos ndrysho

2x
Simpati tkam simpati
As nje tjeter s'mrrin ne sy
Ket moment e pres sa koh
Bjeri shkurt e thuj po

2x
Dashuria njeher ndodh
Vjen pa prit e pa kujtu
Tlutem zemer me kupto
Avantur me ty nuk du

2x
Simpati tkam simpati
As nje tjeter smrrin ne sy
Ket moment e pres sa koh
Bjeri shkurt e thuj poKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019