A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Lrc është një grup artistësh i njohur. Jane grup muzikor nga Lezha. Kane bashkepunuar me producente si Genc Prelvukaj. Në Maj 2004, Lrc marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Shake That Thing". Në Prill 2005, Lrc marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Dridhu Pak". Në Prill 2006, Lrc marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Sensuale". Në Shtator 2006, LRC marrin pjesë në Mikrofoni I Artë 2006 me këngën "Kam Kolle". Në Nëntor 2006, Lrc & Master Bass 25 marrin pjesë në Kënga Ma...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Madd Dogs

Supernova

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Infinit Records

Potpuri Me Bilbilat

Gillespie

Tempulli G

Kadenca Dhe Naseri


Tags: Lrc, L.R.C., L.R.C

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019