A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: LT-One është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 1 Mars 2017, LT-One publikon videoklipin "Hajde Ma Ngat". Më datë 25 Mars 2017, LT-One publikon videoklipin "Boll Mo". Më datë 21 Janar 2018, LT-One & L-Street publikojnë videoklipin "Party"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erson Shabani

O.D (Overdose)

Scorpion

Hanello

Oran G

F-Tim

B-Bami

WhoBrave

Bidaki

Biggi


Tags: Lt-One

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019