Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Hajra - Nëpër Shtyllat E Telefonit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4

neper telat e telefonit zogjt o po kendooojn
hapa hapa ju rash pas sa zerin o tjasu ndegjoj ;2xv

REF;OOF AMAN OF AMAN
KUSH MA QAN HALLIN QE KAM
OF AMAN VAJ MEDET PO DJEQ SHPRIRTI ME SIKLET


PA DEGJONI JU O SHOKE
DEGJONI QPO JU THEM
NGA MERAKU HIKNI DOR
QE MOS T'BAHENI VEREM :2X

REF;
OF AMAN OF AMAN
KUSH MA QAN HALLIN QE KAM
OF AMAN VAJ MEDET
PO MDJEK SHPIRTI ME SIKLET


Ky tekst u dërgua nga Donika HajraLuan Hajra
Publikimi: 21/11/1980


Luan Hajra - Nëpër Shtyllat E Telefonit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëpër Shtyllat E Telefonit".
3. Video është e këngës "Nëpër Shtyllat E Telefonit", por nuk këndohet nga Luan Hajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luan Hajra:


Komente 0