Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Manahasa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Luan Manahasa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Mars 1987, Luan Manahasa merr pjesë në Kur Vjen Pranvera 1987 me këngën "Kur Vij Nga Larg". Në Mars 1988, Luan Manahasa merr pjesë në Kur Vjen Pranvera 1988 me këngën "Jam Djalë I Ri". Në Dhjetor 1989, Luan Manahasa & Rubin Mati marrin pjesë në Festivali i 28-të në RTSH me këngën "Nën Qiellin E Kaltër Të Rivierës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentNene Te Lutem Kthehu Tek Une


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Artur Dhamo

Gani Miftari

Urim Koshi

Pellumb Elmazi

Muharrem Qena

Nevruz Yzeiri

Rudolf Stambolla

Viktor Tahiraj

Bedri Islami

Adhurim Demiri

Tags: Luan Manahasa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet