A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luan Zhegu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Luan Zhegu është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. AUTOBIOGRAFI: Emocion më të madh ose mund të them një lloj lumturimi në qenien time (ndoshta e pa shprehur) ka qenë në vitin 1995, kur unë kam kënduar një duet me Ledina Çelon “A e doni dashurinë?”. Ishte një këngë e Osman Mulës me tekst të Jorgo Papingjit. Ishte një emocion i jashtëzakonshëm, ku mbas 7 vitesh unë iu ktheva skenës. Sepse ishin vitet e fluiditetit të mendimit njerëzor me emrin e koduar “tranzicion”. Ishin vitet e hallakatjes së m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Ditet Qe Na Presin
Këngë Për Adem Demaçin

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Young Zerka

Eduart Jubani

Gaqo Çako

Olen Cesari

Dr. Flori

Kastriot Tusha

Sergio

Genti Lako

Djwron Don

Mentor Xhemali


Tags: Luan Zhegu

Luan Zhegu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019