Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Zhegu - Bashke Me Femijet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

23/12/2010

2010-12-23T05:06:53+00:00Shpesh here te djelave
bashke me femijet e mi
dal e sodis me ta qytetin tim
I perkedhel e floket ju lemoj
bashke me ta kendoj

Sa here nga puna dal
e kthehem ne shtepi
tek lozin bashke me shoke femijet takoj
Dhe ndjej gezim ndjej zemren qe me rreh
kur i perqafoj

Bashke me femijet ndjehem une i gezuar
njerzit qytetin bashke me ta pershendes
Eshte vendi yne jane rruget tona
qe me djerse i kemi ngritur vet


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani
Më Shumë Këngë Nga Luan Zhegu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet