Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Zogiani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Luan Zogiani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Luan Ali Zogiani eshte i lindur ne Prishtine, prej komune te Fush Kosoves, nga fashti Graboc i poshtem dhe merret me muzike qe nga viti 1998, se bashku me babin e tij, Ali Zogiani. Ata kane shume kenge te shkruara me tekst e melodi dhe disa albume me produksione te ndryshme....

>> Lexo gjithë biografinë >>


I biri i

Ali Zogianit

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentNe Paris Kendoj Alltia (2013)

☆☆☆☆☆

Plaget E Lirise

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bashkim Marash Krasniqi

Eki

Ardian Behrami

Ylli Trokitës

Papushi

Acidi

Pleurat Lajçi

Fikret Bislimi

Monny

Shpat Deda

Tags: Luan Zogiani


Komente mbi këtë artist