Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luana Vjollca - Terbohu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  28

Terbohu!

Ty t'kam dasht
me shum se veten time o
do te mundem me t'harru ty
po po

von von von von shume per ty u boo
jo jo jo jo s'do me shohesh ti mu mo

po lodhesh kot ti me m'harru, po lodhesh kot
nuk munesh dot ti jo pa mu,nuk munesh dot
sec cdo dit per cdo dit un per ty kam prit
jo ti se ke dit me tu kthy ca se ke prit

Largggg
Dhe pse afrohesh prap ne jemi shum larg
un ste fal asgje nuk mund te me ndal...
te te doja ateher si e marre
dhe te thoja zemren ku e ke eeee
You can fa... tonight
yes tonight
at m...... ku e ke eee
Im gonna show you tonight
I'm fine It's my time tonight
Terbohu!

OOOO

Skam ca me bo
jo nuk me duhesh
nuk jam me ajo
vler ske mo
OOOO
Tani ca do
pse si prano
krejt gabimet qe ti ke bo

Po lodhesh kot ti me m'harru
po lodhesh kot!
nuk munesh dot ti jo pa mu nuk munesh dot
Se c'do dit per cdo dit
un per ty kom prit
jo ti se ke dit me tu kthu ca se ke prit

Larg
Dhe pse afrohesh prap ne jemi shume larg
un ste fal asgje nuk mund te me ndal
te te doja ateher si e marre
dhe te thoja zemren ku e ke eeee
You can fa... tonight
yes tonight
at m...... ku e ke eee
Im gonna show you tonight
I'm fine It's my time tonight
Terbohu!


Ky tekst u dërgua nga GentjaniLuana Vjollca
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/08/2013


Luana Vjollca - Terbohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Terbohu".
3. Video është e këngës "Terbohu", por nuk këndohet nga Luana Vjollca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

12
11
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Luana Vjollca:


Komente 1