Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luana Vjollca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1246
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Luana Vjollca është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Luana Vjollca është e njohur si moderatore në programe të ndryshme, në një nga televizionet publikë, shqipfolës dhe si këngëtare. Syri i publikut e kapi fillimisht në daljen e saj si velinë e programit investigativ “Fiks Fare“ në vitin 2007. Më pas do të vazhdonte karrierën si moderatore në shumë emisione si “Summer Fest”, “Top Fest”, “E Diell” dhe do t`i rikthehej edhe muzikës, pasionit të hershëm. Në sezonin televiziv që sapo u mbyll, Luana pat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kunata e

Getoar Selimit

Ish-E dashura e

Adrian Gaxhës

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Faqja

Zyrtare

Profili

TikTok

Komente

68 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (64)

7
15
22
20
32
17
25
27
34
43
9
12
31
14
26
21
42
15
18
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Kamela Islamaj

Zaimina Vasjari

Marjeta Billo

Megi Laska

Erga Halilaj

Adalena Seferi

Linda Sadiku

Sabina Dana

Olta Boka

Barbana

Tags: Luana, Luana Vjollca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet