TEKSTESHQIP

Luana Vjollca
Vetem Ty
Lyrics

Baby, a e din ti?
Sa kujtime më ke thy ti?
Sa gabime ti kom shly ty?
Prapë më ke bo më qajt
Baby, kur po pin ti
Pse po më thirrë mu kthy ti?
A mendove që më lëndon ti?
E unë prapë ta fal

Hah, falje s'ka
Hah, shpirtin ma ke vra
Hah, nuk kthena mo më ty, më ty

Sa, sa nuk e din ti
Sa më ke vra
Se unë vetëm ty të kam dasht
Vetëm ty të kam dasht
Sa, sa nuk e din ti
Sa më ke vra
Se unë vetëm ty të kam dasht
Vetëm ty të kam dasht

Baby, a e din ti?
Sa kujtime më ke thy ti?
Sa gabime ti kom shly ty?
Prapë më ke bo më qajt
Veq unë dhe ti
Deri dje ishe aty
Sot po don mu kthy
Ti prapë më po don me më pa

Hah, falje s'ka
Hah, shpirtin ma ke vra
Hah, nuk kthena mo më ty, më ty

Sa, sa nuk e din ti
Sa më ke vra
Se unë vetëm ty të kam dasht
Vetëm ty të kam dasht
Sa, sa nuk e din ti
Sa më ke vra
Se unë vetëm ty të kam dasht
Vetëm ty të kam dasht

DËRGOI:
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse materiali muzikor është lansuar para audiencës i punuar nga ana vizuale edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 20 Korrik 2018.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200