Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Emri i Vërtetë:
 • Luar Arani
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Luar është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo dikur këndoi në bashkëpunim me Flori Mumajesin “Gjithmonë”. Një baladë e bukur e cila me sa duket mbeti e pavdekshme për shqiptarët, kjo mbasi edhe sot e kësaj dite, kënga vazhdon të dëgjohet dhe të pëlqehet. Prej shumë vitesh jeton në Berlin të Gjermanisë. Në Nëntor 2007, Luar merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Nuk Te Njoh". Në Maj 2008, Luar merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Film Premiere". Më datë 19 Korrik 2012, Luar p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rina Fermini

Viola Taçi

Silvana Rusi

Bruna

Vanessa Krasniqi

Amantia

Dafina Rexhepi

Ilira Gashi

Sara Kalaveshi

Teuta Kurti

Tags: Luar, Luari, Luar Arani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet