Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lufte Popullit - Kërkoj Lumturi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kërkoj lumturi mes jush
Nuk gjej aspak se ju nuk keni
Kërkoj ndihmë nga ti
Të shoh si më kthen shpinden dhe fol dicka
Që për mu ska kuptim,ska kuptim

Gëzohem për vehten që jam
Kështu që jam
Bile nuk jam si si si siiiiiii

Zgjohem në vehten dhe…
Kërkoj dicka te re
Nuk e gjej mes jush dhe
Filloj të qaaaaj,te qaaaaj
Të qaaaaaaaaj.

I humbur qendroj
I humbur qendroj
I humbur qendroj
I humbur qendroj per ju
E ju nuk shihni asgjë
Provoj të ju hapi sytë
E shoh që kjo po me mbytë
Po më mbyte
Po më mbyte
Po më mbyyyyte

Ky tekst u dërgua nga Ge.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 29/11/2007


Lufte Popullit - Kërkoj Lumturi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kërkoj Lumturi".
3. Video është e këngës "Kërkoj Lumturi", por nuk këndohet nga Lufte Popullit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lufte Popullit:


Komente 0