A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lugatti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Luli Likja
  • Vendlindja:
  • Lushnje 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Lugatti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri artistik eshte LOWLI B AKA LUGATTI ndersa emri i tij i vertete eshte LULI LIKJA....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Noka

Princi Rebel (Ani)

Scandali

Don Pine

Bleks

Lani (Street Thugs)

Ruge

Eazy-80

Sharku Mc

Taku TLG


Tags: Lugatti, Lugati, Lowli Aka Lugatti, Luli Likja, Lowli B

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019