Më mbaj mend (për 1 muaj)

LUI$A - Obsidian Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I might get it twisted
I live without religion
It’s magical it’s mystic
I’m living for the truth

I’ve been staying the night
All candles around me
I’m singing without thee

I’ve been getting round
Searching something quiet, peace
I’ve been getting round
Not a good harmony
I’ve been getting round

Purple Branches in my hand
cleanse my aura take the stress out
But you be on my head messing up all my nerves now

I’ve been waiting so long
To unleash all my entities
They’re living without me

I’ve been getting round
Searching something quiet, peace
I’ve been getting round
Not a good harmony
I’ve been getting round
LUI$A
Publikimi: 11/06/2021
Teksti: LUI$A
Orkestrimi: Florent Boshnjaku & LUI$A
Produksioni: Florent Boshnjaku & LUI$A


LUI$A - Obsidian
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Obsidian".
3. Video është e këngës "Obsidian", por nuk këndohet nga LUI$A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga LUI$A:


Komente 0