Luisida Male
Luisida Male

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Selanik
  • Jeton në
  • Shqipëri
  • Mosha:
  • 19 VjeçBiografia

BIOGRAFIA: Luisida Male është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Luisida Male ka hyrë në botën e muzikës në një moshë shumë të vogël, duke u angazhuar në një Qendër Kulturore për Fëmijë për kanto, ku ka marrë pjesë në koncerte të ndryshme. Ka kryer leksione private për piano dhe aktualisht studion për kanto në “Klea Huta Academy”. Gjithashtu ka marrë pjesë në një festival ndërkombëtar Rising Stars në Kosovë, ku vlerësua me çmimin e parë për rrymën Pop/ Rock; çmim i cili i solli disa ftesa për festivale si në M...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0