TEKSTESHQIP

Lui
Për Ty
Lyrics

Dua që cdo ditë
Unë ta nis me sytë e tu
Nga do e kthej kokën të shoh ty
Ndonjëherë padashje duart preken pa u kuptu
Cdo dite cdo dite me ty por jo nuk guxoj

Edhe kur ti nuk je ti nuk je
Zemra ndalet me nuk rreh
Per tyyy, jeeee

Duhet ta dish sa here te kam prane
Te shoh te ndiej nuk them dot nje fjale
Nje emocion qe dot nuk e mbaj
Nuk e di nuk e di a mundem

Te t them sa shume ndjenja per ty kam
Te t them te pakten vetem nje fjale
Nje emocion qe dot nuk e mbaj
Nuk e di nuk e di jo jo jooo jo jo

Para teje mbetem edhe fjalet nuk me vijne
Para teje rri dhe vec te shoh
Nuk mundem asnje fjale te them se mos bej gabim
Cdo dite cdo dite me ty por jo nuk guxoj.
INFO
Teksti, okestracioni dhe produksioni është shkruar nga Elgit Doda.