Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luiz Ejlli - Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  47

Nuk e besoja se do mundesha nje dite
Nuk e besoja te shikoja dashurin
Nuk e besoja se do falja cdo ndjesi
E te mendoja vec per ty
Per ty cdo dit

Ne sy u pam
Me ty sot jam
Me dridhet shpirti
Kur afer te kam
Naiher te merzis
Naiher te lendoj
Me TY merr fryme
Me TY jetoj

Ne sy u pam
Me ty sot jam
Me dridhet shpirti
Kur afer te kam
Naiher te lendoj
Gaboj
Te lendoj

Vec du me te majt ne krah
E me te thon sa shume te du
Te lutem merri syt e mi
Shikoje veten ti te une

Vec du me te majt ne krah

Me te majt e me te shtrengu
Ta degjosh ti zemren time
Se ka shume per me tregu

Vec du me te majt ne krah
E me te thon sa shume te du
Te lutem merri syt e mi
Shikoje veten ti te une

Vec du me te majt ne krah
Me te majt e me te shtrengu
Ta degjosh ti zemren time
Se ka shume per me tregu

TE DUA dhe kur mban inat
TE DUA dhe kur me rri larg
TE DUA dhe kur ti nuk fal
TE DUA cdo dit e cdo nat

TE DUA dhe kur me urren
TE DUA kur vetem me len
TE DUA dhe kur ti nuk fal
E un pas teje vi si i MARRE

Ne sy u pam
Me ty sot jam
Me dridhet shpirti
Kur afer te kam
Naiher te merzis
Naiher te lendoj
Me TY merr fryme
Me TY jetoj

Ne sy u pam
Me ty sot jam
Me dridhet shpirti
Kur afer te kam
Naiher te lendoj
Gaboj
Te lendoj

Vec du me te majt ne krah
E me te thon sa shum te du
Te lutem merri syt e mi
Shikoje veten ti te un

Vec du me te majt ne krah
Me te majt e me te shtrengu
Ta degjosh ti zemren time
Se ka shume per me tregu

Vec du me te majt ne krah
E me te thon sa shum te du
Te lutem merri syt e mi
Shikoje veten ti te un

Vec du me te majt ne krah
Me te majt e me te shtrengu
Ta degjosh ti zemren time
Se ka shume per me tregu


Ky tekst u dërgua nga LinaLuiz Ejlli
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/02/2023
Muzika: Elgit Doda


Luiz Ejlli - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Luiz Ejlli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luiz Ejlli:


Komente 3