TEKSTESHQIP

Luiz Ejlli
Oqean
Lyrics

Kur ti me iken larg nuk tretet nata
dhe nisin varg e varg ditet e gjata
Me vete ti me merr gjith frymezimin
Jeta zhytet ne det dhe humb kuptimin

Refreni
Ti je si oqean,
zoti vetem qe me sundon
un varka jote jam
ti me mbyt,
por gjall me mban

Kur ti me iken larg nuk tretet nata
dhe nisin varg e varg ditet e gjata
Me vete ti me merr gjith frymezimin
Jeta zhytet ne det dhe humb kuptimin

Refreni
Ti je si oqean,
zoti vetem qe me sundon
un varka jote jam
ti me mbyt,
por gjall me mban

Misteret i zbulon
e kuptova e mesova sot
pse vall un te besoj
je vertet je vertet njesoj

DËRGOI:
Renditja:
Top 200