Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Luiza Beqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
BIOGRAFIA: Luiza Beqiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 27 Shtator 2018, Luiza Beqiri & Martin Beqiri publikojnë videoklipin "Vikendi". Kënga u punua nga Naim Krasniqi. Më datë 3 Shtator 2019, Luiza Beqiri & Martin Beqiri publikojnë videoklipin "Trimat E Persheshit". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Naim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fortesa Berisha

Shejla Sylejmani

Albina Sinani

Xhesuida

Gresa Hoxha

Blorentina Morina

Anamaria Isufaj

Nea Hamza

Erika Ahmeti

Era Saraçi

Tags: Luiza Beqiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet