Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luka Hajdini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. 
BIOGRAFIA: Luka Hajdini është një këngëtare dhe autore këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Në vitin 2004, Luka Hajdini merr pjesë në Ethet E Së Premtes 2. Në Maj 2007, Luka Hajdini merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Per Nje Fjale". Më datë 30 Shtator 2011, Luka Hajdini publikon videoklipin "Kete Nate". Muzika e këngës u punua nga Sergio HD, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sergio HD. Me këtë këngë, Luka Hajdini merr pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 11 në vitin 2012. Në Dhjetor 2016, Luka Hajdini & Serxhio Hajdini marrin pjesë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Luka Hajdini

Komente 0