Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Luka Qarri

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Luka Qarri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Janar 2019, Luka Qarri publikon videoklipin "Kenga Me Shton Jeten". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti. Videoklipi u prodhua nga kompania Four Infinit Production. Më datë 9 Shtator 2019, Luka Qarri publikon videoklipin "Të Dua Me Të Vertet". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, ndërsa teksti u shkrua nga Vojsava Alia. Videoklipi u prodhua nga ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Metlli Musaraj

Kasem Lapa

Nasi Kerraj

Safet Lezaj

Adriatik Bibe

Besim Shabani

Rei Likaj

Saimir Menkaj

Klodjan Meçka

Perlat Merko

Tags: Luka Qarri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet