Luka Shkoza

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Luka Shkoza është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 29 Dhjetor 2018, Luka Shkoza publikon videoklipin "Explosive"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Mandi Xhambazi

Mentor Kollari

Redioni

Florian Tufallari

Lavdim Kasumaj

Astrit Tirona

Geni Vesholli

Murat Nazifi

Shpetim Franca

Sevedin Hajolli


Tags: Luka Shkoza

Krijo Një Kartolinë