Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lul Dxe - Outro (Läbe Mit Plan) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Wenn mr mau dr Chragä platzt, chumä ig "päu" wi tag u nacht,
nimm mi dick "ahhh" los u blas, nimm di in acht dass isch ke spass,
hou, fickä di dini show, sägä dir klar eis check mi flow,
i checkä dini sou und bums sä vou, i ha ihrä ä job dä nennt säch blow,
Ou ou, no way ke wäg, mir göhrt d'Strass hee Finger wäg,
du blibsch blas uf dim Loufstäg, frag nid was bitch check mis Tag,
ahhh, so tight wi niä, bringä mini räps am kilometer, punk,
zu sträng für hiä, fick bitches wi Bäni Hanspeter (SRF DRS)..


Ky tekst u dërgua nga  DxEsupport


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lul Dxe
Publikimi: 01/12/2005


Lul Dxe - Outro (Läbe Mit Plan)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro (Läbe Mit Plan)".
3. Video është e këngës "Outro (Läbe Mit Plan)", por nuk këndohet nga Lul Dxe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lul Dxe:


Komente 0