Lule Ibrahimi (Lulja)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Lule Ibrahimi
BIOGRAFIA: Lule Ibrahimi (Lulja) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2017, Lule Ibrahimi (Lulja) merr pjesë në Albanian Star 2017. Më datë 8 Shkurt 2019, Lulja publikon videoklipin "Sonte". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Albanian Star

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Irida Pojani

Marigona Vitia

Jola

Sarentina Cako

Anisa Smajlaj

Samira

Ervisa

Lily N

Dea Strica


Tags: Lule Ibrahimi, Lulja, Albanianstar

Krijo Një Kartolinë