A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lule Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  88
  • Vendlindja:
  • Mushtish (Prizren) 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lule Mustafa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Motra më e vogël nga 8 motrat Mustafa. Këndon edhe muzikë popullore, por i pëlqen edhe të jetë "gangstere", padyshim automjeti apo mund të themi edhe gjëja më e preferuar e saj është motoqikleta. Ka një stil interesantë gjitashtu. Në vitin 2011, Lule Mustafa publikon albumin "Kenge Dasmash". Më datë 16 Maj 2014, Lule Mustafa publikon videoklipin "Mir Se Erdhe Vuajtje". Më datë 11 Prill 2015, Lule Mustafa publikon videoklipin "Mallkimi Im...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dorina Xerxa

Anduena Tahiri

Llollo

Vesa Smolica

Blinera Krasniqi

Fjolla Krasniqi

Qendresa Batllava

Merita Gashi

Arbëresha Hajdari

Malda Susuri


Tags: Lule Mustafa

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019