Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lule Mustafa - Nuk Po Te Mar Vesh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Po Te Mar Vesh".
3. Video është e këngës "Nuk Po Te Mar Vesh", por nuk këndohet nga Lule Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lule Mustafa - Nuk Po Te Mar Vesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

10/04/2009

2009-04-10T10:09:02+00:00Buzët e tua i shijon dikush tjeter,
e un mendova se më doje më tepër,stë erdhi keq që të gjitha ti mi more e përsëri thua se un jam fajtore.
Pse kët zemë ma vret nuk po të mar vesh me tjetren i mir e me mua i keq,
pse nuk me tregon qka kerkon me shum a nuk te mjaftojn ato qe ti jap une.
Puthjet e tua ishin shkaktare qe zemren time e dogje dhe e vrave,
po e mallkoj diten qe un ty te njoha tash e kuptova se sa shum un gabova.
Pse ket zemer ma vret nuk po te mar vesh me tjetren i mir e me mua i keq ,
pse nuk me tregon qka kerkon me shum a nuk te mjaftojn ato qe ti jap une.
Ref


Ky tekst u dërgua nga Elma
Më Shumë Këngë Nga Lule Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet