Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lule Mustafa - Syt E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9

Ty aspak nuk te dhemb
ndarja nga ti po me vjen
ti tash shpinen po ma kthen
kurr me ty me sdo te jem

Reff : (3X)
tpash me syt e mi
aroma e saj esht tek ti
e di mir ku je ti
pse me le ne vetmi

Ti mi more ndjenjat krejt
ne at nat kur ti me le
te kam dasht me te vertet
tash te tjetra ngrotesi ke gjet

Reff : (3X)
tpash me syt e mi
aroma e saj esht tek ti
e di mir ku je ti
pse me le ne vetmi


Ky tekst u dërgua nga Tina

Lule Mustafa - Syt E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syt E Mi".
3. Video është e këngës "Syt E Mi", por nuk këndohet nga Lule Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lule Mustafa:


Komente 3