Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lule Mustafa - Gjemile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjemile".
3. Video është e këngës "Gjemile", por nuk këndohet nga Lule Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lule Mustafa - Gjemile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash"

Komente

Asnjë Koment

11/11/2011

2011-11-11T18:57:31+00:00e pyt nana djalin e vet
cka don ti cka don ti
e pyt nana djalin e vet
cka don ti cka don ti

un e du moj nana ime gjemilen
un e du moj nana ime gjemilen

gjemilja o bir imi osht per te na
gjemilja o bir imi osht per te na

se na jena shpi ne zo gjemile
se na jena shpi ne zo gjemile

oj gjemilen eh gjemilee
gjemile eh gjemile
gjemile gjemile eh gjemile
gjemile gjemile eh gjemile

gjemilja or biri im sesh per te na
sesht per te naa
gjemilja or biri im sesh per te na
sesht per te naa

se na jena fukara oj gjemile
eh gjemilee
se na jena fukara oj gjemile
eh gjemilee
gjemile gjemile eh gjemile
gjemile gjemile eh gjemile


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist1
Më Shumë Këngë Nga Lule Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë