A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nuk ka akoma asnjë votë


Luli (Lulzim Sadiku) 
Diskoteka Dridhet Dridhet  (2009) 

 L&I Company

Dërgo Kopertina »

Dërgo Korrigjime »

Dërgo një Album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019