Official Video

Luli - E Ndrojtur Mos Rri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T13:43:45

Këngë e albumit:

"Mix"
Si melodi dhimbja me vjen kani her nje lamtumir nga nje buzeqeshje kerkon dhe genjen dhe per largolet sot zemra ne gjoks i thot shko betuar jam ne ket tok dhe per tej nuk vdes pa ty por edhe tjeter tregon se te pres dhimbjen per ty jetoj te dua sa boten shoh

(ref)

E ndrojtur mos me rri boll fole fol tani verteten mos me fshi cdo zemer ka kufi s'dua asgje pa ty digjem kur ike ti si shiu token e mbyt mbytem pa ty

betuar jem ne ket tok edhe me tej nuk vdes pa ty por edhe tjeter tregon se te pres dhimbjen per ty jetoj te dua sa boten shoh

(ref)

E ndrojtur mos me rri mjaft fole fol tani verteten mos e fshi cdo zemer ka kufi s'dua asgje pa ty digjem kur ike ti si shiu token e mbyt mbytem pa ty mbytem pa ty

E ndrojtur mos me rri mjaft fole fol tani verteten mos e fshi cdo zemer ka kufi s'dua asgje pa ty digjem kur ike ti si shiu token mbyt mbytem pa tyy


Ky tekst u dërgua nga Suada
Më Shumë Këngë Nga Luli (Lulzim Sadiku):

Më Shumë...