A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Luli - Diskoteka Dridhet Dridhet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/08/2008

2008-08-20T15:51:04

Këngë e albumit:

"Diskoteka Dridhet Dridhet"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diskoteka Dridhet Dridhet" kënduar nga Luli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Luli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...