Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Luli - Fjalet E Tua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalet E Tua".
3. Video është e këngës "Fjalet E Tua", por nuk këndohet nga Luli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Luli - Fjalet E Tua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Diskoteka Dridhet Dridhet"

Komente

Asnjë Koment

23/11/2009

2009-11-23T12:37:35+00:00mu ka mbush zemra me vaj
kujt mej tregu
ndoshta duhet un dhe ti prap me u taku
nese kshtu un dhe ti dot vazhdojm
zemrat tona
mu dhe ty dot na mallkojn

ref:veq nje nat na te dy me dal
fjalet tona mallin ka mej nal
veq nje nat shpirt me ty mu kan
njemi(1000)puthje un ti kisha dhan

mu ka mbush zemra me vaj
kur t'mendoj
se kam afer vajzen qe dashuroj
mos me fol mos me fol o shpirt me mu
kadadal kadadal ti ki mem shkatrru


Më Shumë Këngë Nga Luli (Lulzim Sadiku):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet