Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Luli - Ju Qoj Pesh  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/11/2009

2009-11-23T12:37:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ju Qoj Pesh" kënduar nga Luli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Luli (Lulzim Sadiku):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet