Më mbaj mend (për 1 muaj)


Luli - Se Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Te Dua".
3. Video është e këngës "Se Te Dua", por nuk këndohet nga Luli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Luli - Se Te Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Diskoteka Dridhet Dridhet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00se du veq ty te du
pse mu ti je idhnu
kush ty zemer tka mashtru
kush te foli keq per mu(2her)

nje dit mir e nje dit keq
jeta po na shkon
na ka hy ne mes nje dreq
se ti tjerve ju beson

nje dit mir e nje dit keq
jeta po na shkon
na ka hy ne mes nje dreq
se ti tjerve ju beson

Ref:se te du veq ty te du
pse me mu ti je idhnu
kush ty zemer tka mashtru
kush te foli keq per mu(2her)

per qdo dit ata let flasin
e ty zemer mos tanin
nga inati le ze pelsasin
qe ty ta fala dashurin

per qdo dit ata let flasin
e ty zemer mos tanin
nga ibati le te pelsasin
qe ty ta fala dashurin

se du veq ty te du
pse me mu ti je idhnu
kush ty zemer tka mashtru
kush te foli keq per mu(4her)


Më Shumë Këngë Nga Luli (Lulzim Sadiku):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet