Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Luli - Vetem Nje Nat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Nat".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Nat", por nuk këndohet nga Luli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Luli - Vetem Nje Nat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/02/2013

2013-02-28T13:55:46+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Nje Nat" kënduar nga Luli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mira Janji. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Vetem nje nat kur isha me ty
nuk pata fat me te shoh me sy
2.kerko andej e kerko andej
zemra ka mall e askund ste gjej

Refren
Dua te jem e jotja prap
cfare nuk te dhash tani do ti jap
2.me buzet e mia do ta qendis
shenjen e dashuris

jeta vazhdon po per mua jo
nuk jam e qet deri sa te shoh
2.kerko andej e kerko kendej
zemra ka mall e askund ste gjejMë Shumë Këngë Nga Luli (Lulzim Sadiku):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë