A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Luli (Lulzim Sadiku) - Pike E Dobet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/08/2014

2014-08-12T14:37:20

S’ia lejoj në jetë kërkujt
Me ma ba zemrën me vujtë
Po kur bahet për ty fjalë
Pikë e dobët që s’i boj ballë
Ref
Xhan o xhan, xhan të kam
Veq me ty i lumtur jam
O pa ty jeta esht kot

O me ty zemra esht plot

Me u betue njëmijë herë
Fjal’t e mia kam me i shkelë
Mjafton ti ‘para me m’dalë
Pikë e dobët që s’i boj ballë


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019