A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Luli (Lulzim Sadiku) - Më Qan Zemra


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/05/2014

2014-05-26T11:58:25


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Qan Zemra" kënduar nga Luli (Lulzim Sadiku).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Luli (Lulzim Sadiku) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...