Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Luljeta Konomi Haxhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25
Luljeta Konomi Haxhi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Llambrini Nano

Donika Pecollari

Jolanda Kojlovic

Teuta Dyrmishi

Rezarta Hoxhaj

Eglantina Doko

Griselda Pepa

Tefta Kondo

Nertila Vreto

Vitori Balili


Tags: Luljeta Konomi Haxhi, Luljeta Konomi, Luljeta Haxhi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet