Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Krasniqi - Oj Lulije Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Oj lulie , oj lulije pllumb i bardhe a te tha nana udha mbar vaj vaj vaj vaj a te tha nana udha mbare vaj vaj vaj vajjj.

Udha mbar na , udha mbar nana me ka than lot per faqe ja kam lan vaj vaj vaj vaj lot per faqe ja kam lan vaj vaj vajjjj vaj.

Oj lulije , oj lulije pllumb i verdh dej ku nana te ka percjell vaj vaj vaj vaj dej ku nana te ka percjell vaj vajjjjj vaj vaj.

M`ka percjell dej , mka percjell dej pragu i shpis tuj fshi lotet me skej t`shamis vaj vaj vaj vaj
, tuj fshi lotet me skej t`shamis vajjjj vaj vaj vaj.

Oj lulije , oj lulije flet e ftonit boll e pite ujt e kronit vaj vaj vaj vaj boll e pite ujt e kronit vaj vaj vaj vaj.

Boll e pite ujt e kronit leja pak edhe Agonit vaj vaj vaj vaj , lejaa pak edhe Agonnit vajjjj vajjjj vajjjj vajjjjj.


Ky tekst u dërgua nga Dea


Nuk kemi video për këtë këngë.
Luljeta Krasniqi - Oj Lulije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulije".
3. Video është e këngës "Oj Lulije", por nuk këndohet nga Luljeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Krasniqi:


Komente 0