Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Krasniqi - Malli Mërgimtarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

(x2) Oj mramja ne grubet
je helm e je sherbet
sherbet kur me pushton
helm kur me harron
helm kur me harrooooon

RE:
Flasim shqip midis shqiptaresh
don me u cmen sonte sharkija
oj mramja mergimtare
t' qofshin fal kanget e mija

(x2) Oj mramja pa Kosove
zambak pa kunore
je yll qe ndricon
lot qe me verbon
lot qe me verbooooon

RE:
Flasim shqip midis shqiptaresh
don me u cmen sonte sharkija
oj mramja mergimtare
t' qofshin fal kanget e mija

(x2)Oj mramja pa Shipni
o vllaznit e mi
t'kendojm e t'vallzojm
hallet ti harrojm
hallet ti harrojooooom


Ky tekst u dërgua nga Rina

Luljeta Krasniqi - Malli Mërgimtarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Mërgimtarit".
3. Video është e këngës "Malli Mërgimtarit", por nuk këndohet nga Luljeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Krasniqi:


Komente 0