TEKSTESHQIP

Luljeta Krasniqi
Dert Mi Dert
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dert Mi Dert" kënduar nga Luljeta Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.