A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luljeta Kuraja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  25
BIOGRAFIA: Luljeta Kuraja është një këngëtare e njohur. Më datë 7 Janar 2013, Luljeta Kuraja publikon videoklipin "Don`T Let Kosovo Cry"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Jorida Zaimaj

Emira Ademi

Mimoza Abedini

Ema Bytyqi

Meda (Nurimeda Kamberi)

Aida Hani

Sevi

Entela Ilirjani

Mimoza Selimi

Sidorela Kelmendi


Tags: Luljeta Kuraja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019