Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Shala & Emin Aliu - Reja E Pasanikut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Emin: Po vin defat hajdi qika knoni o 2x
E mir nusja mashAlla ti thoni o 2x

Ma ka nusen goj bylbili goj bylbili
Thojnë mohalla djal ma i mir djal ma i mir 2x

Luljeta: Shtrojm tepihun jalla gjan e gate o
E mlojm nusen oj nanë me dukate o 2x

Ti qoj t'fala qati mikut qati mikut
je ba reja e pasanikut pasanikut 2x

Emin: Me mindila e me shami tkuqe
Hajde nan luj valle me nuse 2x

e mir nusja po thot nana po thot nana
lumja un re kan e bona kan e bona 2x

Luljeta: Ban hyzmetin nan për mashalle o
naj ban kafet sabah për sabahe o 2x

Dojka syri edhe zemra edhe zemra
dot jesh nuse bij e jemja bij e jemja 2x


Ky tekst u dërgua nga 🙃Luljeta Shala & Emin Aliu
Publikimi: 31/10/2020
Muzika: Emin Aliu
Teksti: Sami Aliu


Luljeta Shala & Emin Aliu - Reja E Pasanikut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reja E Pasanikut".
3. Video është e këngës "Reja E Pasanikut", por nuk këndohet nga Luljeta Shala & Emin Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:


Komente 0