TEKSTESHQIP

Luljeta Shala
Gurbeti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gurbeti" kënduar nga Luljeta Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një sukses sa më të madh, projekti është finalizuar tek ne i ilustruar mjaft mirë me anë të një klipi muzikor, video produksioni i të cilit u punua nga MProduction. Ky videoklip u publikua me datë 3 Mars 2023. Komponues i muzikës dhe orkestrues i këngës rezulton të jetë Xheni Meçe, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga vetë këngëtarja.