Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lule Merkulaj - Te Prita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I
Pse gjithmone keshtu vepron
here me thua qe me don
pse largohesh e m,harron
pastaj vjen falje m,kerkon

Nuk e di ,jo s,e kuptoj
pse gjithmone keshtu veproj
dhe padashur te lendoj
por ta dish se t,dashuroj

Refreni
Te prita,te prita i dashur ty te prita,
koha pa ty me ndalon
nuk erdhe,nuk erdhe
jo,jo ti nuk erdhe
deri kur kjo loje vazhdon

Te dua,te dua,vetem ty te dua
lojen time s,e kupton
pranoje,pranoje,faljen ti pranoje
zemra falje te kerkon

II
Dashnia e pare je per mu
dhe gjithcka te kam dhuru
deri kur te besoj
dashuria nuk eshte loje

Nuk e di .......


Lule Merkulaj - Te Prita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Prita".
3. Video është e këngës "Te Prita", por nuk këndohet nga Lule Merkulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lule Merkulaj:


Komente 0