Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lulka Merkulaj - Beqarise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

M'flet nje djal,zemra m'rreh,jo jo shpinen s'mund t'ia kthej(2 her)
Kur ai ven buzen ne gaz mua zemra merr tallaz(2 her)

ref:Cohu nan-o ma hap deren,po kerkon,po kerkon dashnia pranveren,
Lamtumire moj beqari-e,ardhsh e bardh, ardhsh e bardh ti moj nuseri-e

Andrrat shpirtit ia zbulon, djal i bukur kur kalon (2 her)
Pritja qenka shume e gjate,dashurine do kishte marre(2 her)

ref:Cohu nan-o ma hap deren,po kerkon,po kerkon dashnia pranveren,
Lamtumire moj beqari-e,ardhsh e bardh, ardhsh e bardh ti moj nuseri-e

Ku asht' nan' fustani i bardhe, po me pret djali nen dardh.(2 her)
Gjithcka timen ia kam fal,zemra po me ndjell behar.(2 her)

ref:Cohu nan-o ma hap deren,po kerkon,po kerkon dashnia pranveren,
Lamtumire moj beqari-e,ardhsh e bardh, ardhsh e bardh ti moj nuseri-e


Ky tekst u dërgua nga esmeralda

Lulka Merkulaj - Beqarise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beqarise".
3. Video është e këngës "Beqarise", por nuk këndohet nga Lulka Merkulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lule Merkulaj:


Komente 0