Lulzim Kryeziu

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Lulzim Kryeziu është një autor këngësh dhe instrumentist.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Don Gima

Ajet Shala

Luaras Uka

Agon Neziri

Riza Bërbatovci

Shefqet Gjocaj

Labinot Mezini

Olsi Gjondedaj

Feston Dumani

Samer Agolli


Tags: Lulzim Kryeziu

Krijo Një Kartolinë